Fundacja Restart i Gmina Kielce / V Liceum Ogólnokształcące im. ks. Piotra Ściegiennego w Kielcach realizują projekt pn. „Dobra edukacja – lepsza przyszłość”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus oraz środków budżetu państwa w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021 – 2027, Priorytet 8. Edukacja na wszystkich etapach życia. Działanie 08.03 Wysoka jakość edukacji ponadpodstawowej.

Szanowni Państwo

Fundacja RESTART wraz z Gminą Oksa/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt

"WSPARCIE DZIAŁANOŚCI 9 PLACÓWEK WSPARCIA DZIENNEGO W GMINIE OKSA"

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+)

w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

Priorytet FESW.09.00 Usługi społeczne i zdrowotne,
Działanie FESW.09.05 Wsparcie rodzin oraz pieczy zastępczej.

Szanowni Państwo

Fundacja Restart realizuje zadanie publiczne pn. „Zakup tabletów służących do podniesienia kompetencji cyfrowych oraz przeprowadzenia treningu umysłu dla seniorów”. Projekt jest finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach programu "Cyfrowe Kluby Seniora" mającego na celu doposażenie stanowisk służących podniesieniu kompetencji cyfrowych seniorów .

Gmina Raków realizuje projekt pn. „Gmina Raków przyjazna dla osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 09.02.01 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

Fundacja Restart  na terenie Zespołu Placówek Resocjalizacyjno - Wychowawczych realizuje projekt pn. „Wysokie kwalifikacje zawodowe, gwarancją zatrudnienia”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 08.05.01 Podniesienie jakości kształcenia zawodowego oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU (projekty konkursowe).

Fundacja Restart  w partnerstwie z Gminą Ożarów realizuje projekt pn. „Deinstytucjonalizacja opieki nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu w gminie Ożarów”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 09.02.01 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

Fundacja RESTART, uczestniczy w realizacji ogólnopolskiego projektu "Nordic Walking Senior" którego organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Projekt otrzymał ponadto Patronat Honorowy Marszałka Województwa Świętokrzyskiego-Andrzeja Bętkowskiego. Partnerem wiodącym jest Biuro Programu Niepodległa. To ogólnopolski program upowszechniania prawidłowej techniki Nordic Walking dla Seniorów. Zajęcia będą prowadzone od czerwca do listopada br. w 200 miejscach, w 16 województwach Polski. W każdym miejscu zostanie przeprowadzonych 20 jednostek treningowych (każda jednostka trwa 90 minut), mających na celu naukę i doskonalenie prawidłowej techniki nordic walking. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy Polskiego Stowarzyszenia Noridc Walking.

Fundacja Restart wraz z Gminą Łopuszno/Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łopusznie realizuje projekt pn. „Placówki Wsparcia Dziennego w gminie Łopuszno”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 09.02.01 Rozwój wysokiej jakości usług społecznych.

To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

Fundacja Restart  realizuje projekt pn. „Edukacja – Rozwój – Praca”. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020, Poddziałanie 08.05.01 Podniesienie jakości kształcenia zawodowego oraz wsparcie na rzecz tworzenia i rozwoju CKZiU.

To jest przykładowy opis alternatywny obrazka.

Fundacja Restart  realizuje  zadanie publiczne pn. „Zorganizowanie i przeprowadzenie poradnictwa specjalistycznego dla osób uczestniczących w projekcie ”Centrum Usług – Współpraca na rzecz społeczności lokalnej””.